Маленькі і визначні події


  12 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області відбулося засідання творчої групи викладачів природничо-математичного напрямку за темою «Використання елементів дистанційного навчання для покращення якості знань учнів ПТНЗ». 
 14 грудня 2017 року в ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка» відбулось чергове засідання Школи кращого досвіду Перевалової Ольги, яка посіла ІІ місце в конкурсі «Вчитель року-2018», номінація «Фізика». Викладач поділилась досвідом участі в Конкурсі та представила можливості створення і ведення персонального блогу. Ольга Григорівна на прикладі власного блогу дала рекомендації колегам щодо урізноманітнення форм роботи з навчально-виховного процесу.
   
   18 квітня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Городищенський ПЛ» відбувся семінар-практикум для педагогів природничо-математичних предметів з теми: «Квест-технології при вивченні природничо-математичних предметів».

21.05.18 р. викладачі: Перевалова О.Г. та Несененко А.І. відвідали форум майбутнього«Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що відбувся на базі ЧДТУ. Форум майбутнього Черкащини ставив за мету ознайомлення учнів старших класів шкіл та студентів навчальних закладів із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини щодо надання добре оплачуваного першого робочого місця, визначення особливих потреб ринку праці Черкащини в сучасних умовах, підвищення престижу роботодавців, напрацювання «дорожньої карти» розвитку регіону, зокрема й кроків щодо запровадження принципів дуальної освіти в навчальних закладах і на підприємствах нашого регіону.
             
3 вересня 2018 року у групі КС- 11 було проведено перший  урок на тему: "Україна - серце Європи". У дружній атмосфері учні прослухали повідомлення і цікаві факти про Україну та Європу

27.09.2018 р.
Вітаю групу КС-11, із здобуттям перемоги, хоч і бронза, але ви молодці, хай вас мало, але вдалий результат!!! Ваш класний керівник)))
02 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося засідання     обласного методичного об’єднання педагогічних працівників природничо-математичних предметів з теми «Підвищення пізнавального інтересу учнів – запорука компетентності майбутніх кваліфікованих робітників». У заході взяли участь голови методичних комісій та педагогічні працівники із 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Згідно з порядком денним на засіданні обласного методичного об’єднання були розглянуто такі питання:
  • компетинізація освіти: засоби навчання;
  • STEAM-освіта: як обрати ефективну модель;
  • презентація роботи «Мультимедійний посібник з хімії»;
  • програмно-методичне забезпечення предметів природничо-математичної підготовки.


16 жовтня 2018 р. на базі КНЗ «Черкаського ОІПОПП  ЧОР» відбувся семінар для викладачів природничо- математичних дисциплін ПТНЗ «Використання цифрового вимірювального комплексу «Еinstein ™ LabMate»»
Учасники семінару мали змогу більш детально ознайомитися з аспектами STEM освіти, завідувач навчально – тренінгового центру  Зоря Ю.М.,  не лише ознайомила учасників із світом інноваційних можливостей такої освіти, але і провела екскурсію по навчальних лабораторіях робототехніки і моделювання.
 Кандидат педагогічних наук; Качкар Є.В., методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», к.т.н., доцент поділився досвідом роботи з «Еinstein ™ LabMate»»
Викладач  Перевалова О.Г. ділилася власним досвідом використання хмарних технологій та освітніх платформ для підвищення ефективності навчального процесу.
Захід був дуже цікавим, продуктивним і позитивним.


                                             


23.10 2018 р.  викладачі ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка»:  Андрєєва Н.О., Паливода Т.О, Перевалова О.Г. відвідали Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».
Перевалова О.Г. в ході виставки ознайомилася з фізичною та хімічною лабораторією ElizLab, житомирського виробника. Переконалася в широкому асортименті навчального обладнання для проведення фізичних, хімічних експериментів.
Набула цікавого досвіду під час науково-практичної конференції «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти», де  Сиченко Віктор Володимирович, доктор наук з державного управління  та інші доповідачі висвітлювали  проблеми і перспективи втілення STEM-освіти  у світовій та національній освітянській практиці.
Не менш захоплюючим було знайомство з робототехнікою, із їхніми функціями і можливостями програмування. Моделями більш складними і простими, які виконали учні і студенти.



                      

                     
              Робототехніка
Житомирська лабораторія Elizlab


Традиційно наприкінці листопада, українці вшановують память про жертв однієї із найбільших трагедій у своїй історії. Тож 23.11. 2018 р. класний керівник Перевалова О.Г. разом із групою КС-11, провели виховну годину:  «Жнива скорботи».
Під час цього заходу, переглядаючи презентацію «Не згасити свічку пам’яті» пригадали причини і наслідки, які призвели до  трагічних подій 1932-1933 років.

В Національній книзі пам’яті жертв Голодомору Пікало Владислава, відшукала прізвище своєї рідні і поділилася моторошною історією власного роду.

      


22 грудня 2018 р. Викладач фізики Перевалова О.Г., на педагогічній раді поділилася власним досвідом та проведеною роботою протягом міжатестаційного періоду.


     В період 2.01.  - 4.01. 2019 р. викладач фізики Перевалова О.Г. відвідала короткострокові курси, які проходили на базі Черкаського інституту післядипломної освіти. По завершенню навчання, викладач отримала свідоцтво.


Немає коментарів:

Дописати коментар